Влада як основний засіб публічного адміністрування

Глобальні трансформаційні зміни економічного, політичного й соціального характеру, що відбуваються в нашій державі підвищують інтерес суспільства до особливостей розвитку демократичного врядування. З метою протистояння глобалізаційним викликам, на сьогодні, як ніколи, потрібна налагоджена і систематична робота у сфері демократичного врядування. Тому перед вищою школою постає надзвичайно важливе завдання підготовки фахівців нової формації у галузі публічного управління та адміністрування.

З цією метою, 10 жовтня, для магістрантів напряму підготовки «Публічне управління та адміністрування» була прочитана відкрита лекція на тему: «Влада як основний засіб публічного адміністрування та механізм їх взаємодії», на якій були розглянуті наступні питання: визначення сутності і змісту публічної влади, як основного засобу публічного адміністрування, механізму взаємодії влади та публічного адміністрування, визначення взаємозв'язку і взаємозалежності політичної та економічної влади.

Слід зазначити, що слухачі з особливою зацікавленістю прослухали представлений матеріал та проявили активність у обговоренні дискусійних питань. Було прийнято рішення продовжити дискусію з цього питання в бесіді, із залученням ширшого кола студентів, яка буде проведена за місцем їх проживання.

В.о. зав. каф. публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки,
д-р екон. наук, доцент Т.В. Сокольська