Воркшоп «Introducing toolkit PERIF for supporting role of universities in region»

11-12 листопада у Білоцерківському національному аграрному університеті в рамках україно-чеського проекту «University cooperation as a tool to enhance the quality of selected universities in Ukraine» та роботи Ресурсного центру зі сталого місцевого розвитку відбувся воркшоп «Introducing toolkit PERIF for supporting role of universities in region». Експерти ознайомили присутніх із Норвежським та Чеським досвідом співпраці університетів із регіональними акторами та обговорили роль, місію та місце ЗВО в регіональному розвитку.

Учасники дійшли висновку, що в нинішньому глобалізаційному світі, приділяючи особливу увагу підвищенню якості надання освітніх послуг університет, щоб забезпечити собі місце в сучасній економіці, основаній на знаннях, має переглянути свою роль і відносини з різними зацікавленими сторонами і стати важливим агентом соціального та економічного розвитку регіонів. Робочі групи презентували свої проектні пропозиції основними з яких є розширення просвітницької роботи серед органів місцевого самоврядування, сприяння віртуальному та особистому обміну знаннями між членами громади, місцевими, районними, обласними і центральними органами влади, громадянським суспільством, науковими організаціями

Після надання своїх пропозицій учасники отримали сертифікати. А попереду напружена і відповідальна праця над розробкою Стратегії.

Висловлюємо вдячність чеським колегам (Яну Беседі та Міхаелі Шмідовій) і всім нам успіху у подальшій роботі!