Воркшоп «Новітні тенденції на перекладацькому ринку»

15 травня на факультеті права та лінгвістики при лабораторії прикладної лінгвістики пройшов воркшоп «Новітні тенденції на перекладацькому ринку». Завідувач кафедри романо-германської філології та перекладу запропонувала до розгляду такі важливі та актуальні теми, як навчання майбутніх перекладачів через призму міжкультурної комунікативної компетентності у сучасному європейському освітньому вимірі та сучасний ринок перекладацьких послуг. Учасники воркшопу обговорили сучасні тенденції у вищій освіті у контексті підготовки конкурентоспроможного перекладача на ринку праці, та особливості саме ринку перекладацьких послуг. Практична частина воркшопу була присвячена машинному перекладу, зокрема у програмі SDL TRADOS STUDIO, де викладачі мали можливість ознайомитися із принципами роботи та особливостями машинного перекладу.