Вручення диплому кандидата ветеринарних наук Ємельяненко А.А., асистенту кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин

Під час урочистого святкування до Дня сільського господарства, ректором університету Даниленком А.С., вручено диплом кандидата ветеринарних наук асистенту кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин Ємельяненко А.А.

Висловлюю подяку ректору Білоцерківського НАУ, академіку НААН, професору Даниленку Анатолію Степановичу за надану можливість здобути науковий ступінь кандидата ветеринарних наук; науковому керівнику – доктору ветеринарних наук, професору Ніщеменку М.П. за навчання, допомогу, підтримку, плідну співпрацю; співробітникам кафедри та всім, хто допомагав у роботі над дисертацією.

Ємельяненко А.А., асистент кафедри нормальної та патологічної фізіології тварин