Все для якісної освіти правників!

Під час круглого столу начальник БЦМ ВДВС Соколовський О.В. і заступник начальника БЦМ ВДВС Загвоздкіна М.С. відповіли на питання клініцистів, обговорили проблеми виконавчого провадження відповідно до нового законодавства. Окреслили проблеми і перспективи впровадження в Україні інституту приватних виконавців.

Також на під час круглого столу керівництво БЦМ ВДВС наголосили на необхідності підсилювати практичну підготовку майбутніх правників у ЗВО.

В результаті обговорення проблем практичної підготовки майбутніх правників, а саме студентів-клініцистів між Юридичною клінікою «Право і практика» і Білоцерківським міським відділом Державної виконавчої служби підписано Меморандум про співпрацю.

Дякуємо за корисну практичну дискусію! Сподіваємось на плідну співпрацю!