Всеукраїнський комунікативний захід "Право на державну службу" за участі міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби

Запрошуючи на навчання до Білоцерківського національного аграрного університету ми завжди наголошуємо, що у нашому університеті майбутні студенти отримають не лише повний спектр необхідних компетентностей, а й матимуть унікальну нагоду зустрічатися з цікавими людьми, вчитися публічним дискусіям, відвідувати установи публічної влади. В цьому плані 16 травня в університеті за участі Міжрегіонального управління Нацдержслужби у м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях відбувся комунікативний захід «Право на державну службу» з метою формування позитивного іміджу державної служби в Україні, залучення талановитої молоді до державної служби та створення умов для професійного її зростання.
З вітальним словом до присутніх звернувся ректор, академік НААН, державний службовець першого рангу Даниленко А.С., який відмітив, що державна служба це не лише посада та робоче місце, а величезна відповідальність, про яку мають пам’ятати майбутні фахівці. Закликав молодь яка планує пов’язати своє життя із держслужбою бути патріотичними, вірно служити народу України, дотримуватись принципів законності та верховенства права, доброчесності.
Начальник Міжрегіонального управління НАДС Якубенко О.С., розвіяв міфи про державну службу, презентував історію її реформування, зосередився на вимогах до компетентносте державного службовця, обгрунтував покроковий алгоритм дій для пошуку вакансій з державної служби.
Історіями свого успіху на державні службі поділилися начальник управління адміністративних послуг та державної реєстрації Білоцерківської РДА Нужда Н.І., начальник відділу внутрішньої політики, зав’язків з громадськістю та засобами масової інформації апарату Білоцерківської РДА Гончарова Н. Г., заслужений юрист України, голова Київської обласної організації союзу юристів України Матьора М.І.
Наші студенти активно долучилися до дискусії щодо професійних та ділових якостей державних службовців, ролі молоді у розвитку громадянського суспільства в Україні,
В цілому захід був насиченим, цікавим і корисним для майбутніх фахівців. Сподіваємось, що такі зустрічі будуть частішими.

Сокольська Т.В., д-р екон. наук