В університеті вже вкотре відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Сучасний досвід озеленення населених місць України айстрою однорічною, жоржиною культурною та шляхи вирішення існуючих проблем». Слід відзначити, що його проведення завжди відрізняв піднесений настрій усіх його учасників та гостей. Тож і цього разу на семінар завітали колеги з дружніх факультетів, щоб почути і побачити на власні очі оцю неперевершену красу квітучих айстр та жоржин, колекція яких щороку поповнюється. Майже кожен з виступаючих подякував колективу агробіотехнологічного факультету за їхню копітку працю, яка примножує красу, виховуючи у студентів найкращі якості.