Всеукраїнський з’їзд Юридичних клінік України

4 та 5 жовтня у Білоцерківському національному аграрному університеті відбувся З'їзд Асоціації юридичних клінік.

Викладачі факультету права та лінгвістики та клініцисти ЮК «Право і Практика» у повному складі вітали гостей з понад як 50 юридичних клінік України, Польші, Великобританії, Німеччини.

Серед поважних гостей – відомі у правових колах особистості: Сергій Горбачов – новопризначений і перший в Україні освітній омбудсман, Олексій Бонюк – Директор Координаційного центру з надання правової допомоги Міністерства юстиції України, Віктор Ковальський – президент видавничої організації «Юрінком-Інтер», шеф-редактор газети «Юридичний вісник України», доктор юридичних наук, професор, Наталі Бімбірайте – голова правління Громадської спілки «Мережа правового розвитку», а також представники громадського правозахисного сектору, науковці, адвокати, практики-юристи. Іноземні гості – Філіп Черніцкі, Павел Клімек, Джонні Хол та Ульріх Штеге дали цінні поради для покращення роботи юридичних клінік України, опираючись на досвід своїх країн.

Захід став потужною платформою для обговорення шляхів вдосконалення юридичного клінічного руху, його розвитку, а також визнання юридичних клінік в Україні джерелом здобуття студентами-правниками можливості закріпити набуті теоретичні знання на практиці.

Для нас, студентів, юридична клініка – це не просто волонтерська організація з надання безоплатної правової допомоги громадянам, а ресурсний майданчик для отримання у майбутньому престижної роботи, набуття безцінного досвіду, практичних умінь та навичок! Дякуємо керівництву нашої Alma Mater та факультету права та лінгвістики за підтримку такої важливої соціальної діяльності!

Юлія Москалець, студентка юридичної клініки «Право і практика» БНАУ