Вшанування пам'яті захисника Вітчизни – колишнього студента біолого-технологічного факультету

Представники біолого-технологічного факультету відвідали Шкарівську ЗОШ, де разом із вчителями та учнями 10–11 класів вшанували пам'ять колишнього учня, а потім нашого студента Авраменка Андрія Миколайовича, який народився у с. Шкарівка, а у 2014 році загинув під час бойових дій в зоні АТО.

Доцент Донченко Т.А. розповіла присутнім про те, що Андрій, навчаючись у 2000-2005 рр. на зооінженерному факультеті, проявив себе старанним, вдумливим студентом Він завжди брав участь у громадському житті факультету, поважав студентів і викладачів, не боявся ніякої роботи, і з задоволенням проходив практику на виробництві. Такі студенти завжди були і будуть прикладом для іншим.

З великим болем і сумом доводиться говорити про те, що Андрія вже немає з нами. Він добровільно став на захист нашої Вітчизни і поклав своє життя за незалежність рідної України. В наших серцях Андрій Авраменко буде жити завжди.

Заступник декана біолого-технологічного факультету, доцент Машкін Ю.О., який навчався з Андрієм на одному курсі, у своїх спогадах про студентські роки відзначив, що Андрій був добрим і міцним хлопцем, серйозно займався спортом – боротьбою, проте ніколи не хизувався своєю силою, не ображав слабших. Він завжди був готовий підставити своє сильне плече, підтримати одногрупників-однокурсників. Ніколи не ховався за спини товаришів, був спокійним, впевненим і безмежно відданим нашій Україні. Саме тому, коли незалежність Батьківщини опинилась в небезпеці, Андрій у числі перших добровольців пішов боронити рубежі нашої країни. Добросовісно і чесно він ніс військову службу в зоні АТО, але ворожа куля снайпера обірвала молоде життя Андрія. Залишилися батьки – без сина, діти – без батька, а ми – без хорошої людини, гарного однокурсника і вірного друга. Ми всі пам’ятаємо і сумуємо за ним. Вічна і світла йому пам'ять!

Після офіційної частини із учнями 10–11 класів відбулась розмова про вибір ними майбутньої професії. Доценти Донченко Т.А., Машкін Ю.О., магістрант Вовченко Максим – випускник Шкарівської ЗОШ розповіли про умови вступу до нашого університету в 2017 році, про навчання та можливості для всебічного розвитку студентів і запросили цьогорічних випускників поповнити нашу дружну університетську родину.