Вибір професії – один з головних життєвих виборів

Продовжуючи профорієнтаційну роботу у Христинівському районі Черкаській області співробітники кафедри гігієни тварин та основ санітарії БНАУ завітали на урочисту лінійку у ЗОШ м. Христинівки.

Пролунав останній дзвоник у школах, який сповістив випускникам – про старт нового етапу в житті. Вчителя, батьки та гості побажали їм знайти свою дорогу в житті, вибрати свою професію. Вибір професії – це по суті вибір життєвого шляху, вибір долі.

Завдяки відео презентації відбулося заочне знайомство з факультетами Білоцерківського НАУ. Всі присутні отримали інформацію стосовно правил прийому і особливостей вступної кампанії у 2017 році.

Майбутні абітурієнти виявили неабияку зацікавленість і мали нагоду поставити запитання та отримати слушні, розгорнуті та професійні відповіді.

Особливу зацікавленість у абітурієнтів викликала можливість стажування у країнах дальнього та ближнього зарубіжжя, виїзних практичних занять у передових господарствах, де застосовуються сучасні технології виробництва продукції тваринництва, зустрічей з провідними фахівцями в різних галузях сільського господарства.

Федорченко М.М., асистент