Виховна година "Живе під сонцем любові Шевченкова весна"

Березень в Україні часто називають Шевченковим. З великою любов'ю і пошаною, щороку, навесні ми зустрічаємо оновленого і неповторного Кобзаря. Згадуємо його поетичне слово, здатне викликати у нас радість і сум, милуємося полотнами, написаними його рукою. "Живе під сонцем любові Шевченкова весна" – виховна година з такою поетичною назвою була проведена у читальній залі наукової бібліотеки для студентів 2 курсу "Лісового і садово-паркового господарства". Учасники  з цікавістю слухали розповідь бібліотечного працівника Бєлєнької Т.П.  про нелегку долю поета, його любов до людей, рідного краю. Цей захід був покликаний сформувати у студентів громадянську позицію, виховати любов до національної культури, почуття гордості за Україну та  її національного генія – Т.Г. Шевченка.