Виробнича практика студентів біолого-технологічного в умовах ПАТ «Миронівський хлібопродукт»

Білоцерківський національний аграрний університет впродовж десятків років готує фахівців, які в подальшому є співробітниками ПАТ «Миронівський хлібопродукт», який є великою базою для виробничої й переддипломної практики. У середу 29 вересня відбулася зустріч магістрів біолого-технологічного факультету із студентами, які влітку проходили практику в умовах Миронівської бройлерної птахофабрики, яка є найбільшим підприємством з виробництва та переробки м’яса птиці. Під час спілкування вони ознайомили присутніх щодо вимог до кваліфікації персоналу, умов праці та проживання, рівня заробітної платні, перспектив кар’єрного росту та надали вичерпні відповіді на чисельні запитання студентів.

Студенти виявили зацікавленість у подальшому працевлаштуванні. Зі слів студентів співпраця університету з підприємством завжди була взаємовигідною та успішною, тому ми сподіваємося на подальшу співпрацю!

Доцент Буштрук М.В.

Магістранти Юрко К., Шемітько А.