Виставка літератури «Інноваційні технології виробництва і переробки продукції тваринництва»

21 листопада до відзначення 95 річниці з дня народження видатного вченого-технолога, заслуженного діяча науки і техніки України, доктора с-г наук, професора Адміна Є.І. та 85-річчя заснування кафедри технології  виробництва молока і м’яса на біолого-технологічному факультеті університету відбулась Міжнародна науково-практична конференція. Наукова бібліотека долучилась до цього заходу виставкою літератури «Інноваційні технології виробництва і переробки продукції тваринництва». Головною метою виставки було продемонструвати учасникам конференції науковий доробок Є.І. Адміна, який упродовж 18 років очолював кафедру і є автором понад  двохсот наукових робіт (у тому числі восьми підручників) із скотарства, технології машинного доїння, годівлі, утримання, етології молочної худоби.

На іншій частині виставки були представлені видання учнів і послідовників Адміна Є.І, викладачів кафедри доцента, кандидата с-г наук Борща О.В. та доктора с-г наук, професора Луценко М.М., а також наукові, науково-практичні, фахові, навчальні видання із фондів бібліотеки за темою конференції. Студентам, присутнім на конференції були цікаво дізнатися, що такі праці як «Сучасні методи селекції у тваринництві», «Сучасні технології виробництва молока», «Перспективні технології виробництва молока» та інші належать перу їхніх викладачів.