Виставка наукових праць «Жінки щодня міняють світ»

Після впровадження Генеральною Асамблеєю ООН в 2015 році Міжнародного дня жінок та дівчат у науці світова спільнота звертає дедалі більше уваги на проблеми гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок і дівчат у сферах освіти та науки у кожній країні.

У всьому світі наука – це діяльність, яка вимагає ресурсних вкладень: знань, інформації, часу та фінансів. Проте наукова спільнота Білоцерківського НАУ може похвалитися досягненнями багатьох жінок-науковців університету у різних галузях. Наукова бібліотека вирішила провести ряд заходів, щоб показати роль жінок у науці та зокрема про жінок, які працюють в БНАУ.

11 лютого, коли відзначається Міжнародний день жінок та дівчат у науці на факультеті права та лінгвістики, за сприянням декана Борщовецької Валентини Дмитрівни, відбулася виставка наукових праць жінок-науковців «Жінки щодня міняють світ».

Виставку організувала і провела завідуюча галузевим відділом бібліотеки Тетяна Ігорівна Манішевська, а кожна кафедра прийняла активну участь у підготовці. На виставці були представлені монографії, підручники, методичні розробки, періодичні видання за останні два роки, де авторки репрезентували свій науковий доробок. Присутні студенти з великою зацікавленістю знайомилися з творчими здобутками своїх викладачів.

Колеги привітали Бровко Н.І. – першого на факультеті доктора юридичних наук серед жінок, Обіюх Н.М. та Римар Н.Ю. за публікації в міжнародних виданнях WoS.

Зі святом Вас, шановні жінки-науковці!