Виставка нової літератури на факультеті ветеринарної медицини

Книга завжди була, є і буде найціннішим та найефективнішим джерелом знань для людства.

28 лютого бібліотекарі факультету ветеринарної медицини підготували виставку нової літератури, де було представлено близько 90 примірників навчальних посібників, методичних рекомендацій, авторефератів дисертацій та журналів. Цю літературу було отримано відділом упродовж 2017 року.

На виставці були представлені нові підручники викладачів факультету: "Клінічна діагностика хвороб тварин" (автори – науково-педагогічні працівники кафедри терапії та клінічної діагностики), "Планування ветеринарних заходів" (автори – Л.М. Корнієнко, Л.Є. Корнієнко, Б.М. Ярчук, кафедра епізоотології та інфекційних хвороб), "Оперативна хірургія" (співавтор – М.Г. Ільницький, кафедра хірургії та хвороб дрібних домашніх тварин), "Гігієна молока та молочних продуктів" (співавтор – В.І. Джміль, кафедра ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва патологічної анатомії імені Й.С. Загаєвського).

Виставку відвідали науково-педагогічні працівники та студенти факультету ветеринарної медицини. Таким чином, наукова бібліотека долучилась до популяризації та розкриття книжкового фонду для користувачів.