Виставка-перегляд нових надходжень у бібліотеці

На всіх етапах розвитку суспільства незмінною залишається мета бібліотек – задоволення інформаційних потреб читачів. Поряд з електронними документами та іншими інформаційними ресурсами Інтернету, продовжують використовуватися і традиційні друковані видання, що спроможні дати вичерпні і достовірні відповіді на будь-які запити користувачів. Саме тому виставкова робота не втрачає своєї актуальності у культурно-просвітницькій діяльності бібліотек ВНЗ.

Змістовною та цікавою для професорсько-викладацького складу, студентів та співробітників стала виставка-перегляд нових надходжень літератури, яка нещодавно відбулася у читальній залі наукової бібліотеки нашого університету. До уваги користувачів було представлено понад 250 примірників видань з різних галузей знань: довідкова література, навчальні посібники, монографії, автореферати дисертацій, матеріали наукових конференцій та періодичні видання. Особливий інтерес у відвідувачів викликала підбірка літератури краєзнавчого характеру, що поєднувала в собі минуле та сьогодення Білоцерківщини, Рокитнянщини, Миронівщини та інших міст і сіл Київської області. Адже більшість з тих, хто навчається і працює у нашому закладі народилися і виросли на Київщині.

Зважаючи на нелегке фінансове становище університетських бібліотек, вже стало традицією дарувати їм книги. Наукова бібліотека БНАУ також отримує книжкові подарунки від науковців нашого університету, тому у проведенні цього заходу бібліотечні фахівці завдячують саме їм, а особливо, нашому ректору, меценату Анатолію Степановичу Даниленку, який ніколи не омине подарувати те чи інше наукове видання для поповнення фондів нашої бібліотеки.

Для тих, хто не зміг відвідати виставку, пропонуємо віртуальну презентацію деяких видань (презентація додається).

Бєлєнька Т.П.,  завідувач відділу обслуговування та культурно-просвітницької роботи