XІ Міжнародна виставка LABComplEX Аналітика Лабораторії Біотехнології HI-TECH

17-19 жовтня у рамках XІ Міжнародної виставки LABComplEX Аналітика Лабораторії Біотехнології HI-TECH відбулася науково-практична програма «Дні харчової промисловості та аграрного сектору».

На виставці було представлено новітні досягнення, технологічне та лабораторне оснащення ведучих навчальних закладів, харчових підприємств та компаній України.

ТОВ «Хімлаборреактив» було організовано низку лабораторних майстер-класів: «Експрес методи визначення антибіотиків у молоці, м’ясі та яйцях», «ІК-аналіз широкого спектру продуктів» тощо.

Співробітники кафедри харчових продуктів, сировини і технологічних процесів та кафедри харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва взяли участь у цьому заході в та підвищили свою кваліфікацію.

Цікавим та змістовним був для науковців семінар «Сенсорний аналіз у харчовій промисловості» (ОНАХТ), у якому детально розглядалися питання сучасних методів та нормативної документації у сфері органолептичних досліджень харчових продуктів.

Гребельник О.П., доц. каф. харчових технологій і технологій переробки продукції тваринництва

Надточій В.М., доц. каф. харчових продуктів, сировини і технологічних процесів