«Ярмарок професій» в смт. Ставище

6 квітня в смт. Ставище Київської області відбувся «Ярмарок професій» організований Ставищенським районним центром зайнятості, основною метою якого було проведення професійної орієнтації учнів випускних класів ЗОШ І-ІІІ ступеня. На цьому заході Білоцерківський НАУ презентували представники приймальної комісії доцент Бабенко С.П. та доцент Скиба В.В., декан агробіологічного факультету Хахула В.С., і доцент Яковенко О.М.

Під час виступу, відповідальний секретар приймальної комісії Скиба В.В. розповів про факультети та спеціальності, звернув увагу абітурієнтів на умови навчання та практичну підготовку студентів на базі вітчизняних та закордонних підприємствах, наголосив про можливість навчання на військовій кафедрі та участь у різноманітних гуртках та секціях.

Начальник навчально-методичного центру довузівської підготовки, роботи з абітурієнтами та працевлаштування Бабенко С.П. детально пояснив правила та особливості прийому у 2017 році, а також чітко наголосив про переваги навчання у Білоцерківському НАУ.

Після виступів, начальник Ставищенського центру зайнятості Проценко Микола Якович, погодився провести зустріч з представниками нашого університету, під час якої було досягнуто домовленості про щільну співпрацю та узгоджено подальшу участь Білоцерківського НАУ у селищних та районних заходах, пов’язаних з проведенням профорієнтаційної роботи серед учнів та жителів Ставищенського району.

Відповідальний секретар приймальної комісії Скиба В.В.