"Європейський Союз – новий старт для України"

Враховуючи стратегічний курс України на європейську інтеграцію вже понад десятиліття в нашій державі відзначається День Європи. З метою ознайомлення студентів нашого університету з європейськими цінностями і традиціями у читальній залі бібліотеки центрального корпусу був проведений інформаційно-просвітницький захід: "Європейський Союз – новий старт для України". Зі вступним словом до присутніх звернулася завідувач відділу бібліотеки Т.П. Бєлєнька, яка розповіла студентам про роль вузівських інформаційних центрів Європейського Союзу в Україні, яких на сьогодні налічується 20. На наш навчальний заклад покладена важлива місія – виконувати функції одного із цих інформаційних центрів, координатором якого виступає в.о. директора наукової бібліотеки Н,А, Бачинська. Про засади створення та особливості функціонування ЄС розповіла у своїй презентації канд. екон. наук, асистент кафедри менеджменту ЗЕД та євроінтеграції С.П. Поліщук. Зацікавив студентів і виступ О.І. Настіної, заступника міського голови із соціально-гуманітарних питань. У своїй розповіді Ольга Іванівна акцентувала увагу студентства на їх самоідентифікації, адже саме їм - майбутньому української нації – жити і працювати в об'єднаній Європі.