Юридична Клініка «Право і практика» реалізує проект, який обє’днає партнерів та стейкхолдерів юридичної освіти! ​

Продовжуємо працювати над реалізацією регіональних ініціатив юридичних клінік і далі успішно реалізовуємо проект, який виборола юридична клініка «Право і практика» факультету права та лінгвістики нашого університету у 2019 році.

Допоки все студентство України складає іспити і заліки, наші клініцисти встигають і навчатись, і креативити! У невимушеній обстановці створили важливий стратегічний документ для клініки  –   «Мапу взаємодії юридичних клінік зі стейкхолдерами» і створили свою, унікальну саме для нашої Юридичної Клініки «Мапу стейкхолдерів», зобразивши її на папері. Тож подальша співпраця з партнерами, донорами та стейкхолдерами буде успішною!

Цей захід є частиною заходів регіональної ініціативи "Посилення регіональної та міжсекторальної співпраці юридичних клінік Київщини", який впроваджується юридичною клінікою «Право і практика» Білоцерківського національного агарного університету, що є частиною проєкту "Розвиток регіонального лідерства та усталення моделі координації Асоціації юридичних клінік України", що здійснюється Асоціацією юридичних клінік України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Ольга Настіна, куратор юридичної клініки