Ювілей Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького

12 травня КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького» відзначив 50-річчя свого заснування. На урочистості з нагоди ювілею навчального закладу було запрошено ректора БНАУ, академіка НААН А.С. Даниленка, який від імені нашого університету щиро привітав колектив Богуславського гуманітарного коледжу.

Анатолій Степанович відзначив, що за роки свого існування коледж пройшов складний шлях становлення та розвитку, і сьогодні є одним із провідних навчальних закладів не лише Київської області, а й усього центрального регіону України, готуючи професійних фахівців в галузях педагогічної освіти, мистецтва, права, економіки та підприємництва, фізичного виховання, спорту і здоров'я людини.

А.С. Даниленко побажав колективу Богуславського гуманітарного коледжу імені І.С. Нечуя-Левицького добра, невичерпного ентузіазму, подальших успіхів у підготовці фахівців гуманітарного профілю, які працюватимуть в ім’я процвітання нашої незалежної України.