З Днем Святого Миколая!
Дорогі колеги!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Святого Миколая!
Магія зимових ночей опускається на засніжену землю в такі особливі й чарівні передноворічні дні. Зі спалахом вечірньої зорі 19 грудня в кожну оселю приходить Святий Миколай. Він щедро обдаровує подарунками тих, хто впродовж року був чемним, успішним, цілеспрямованим, жив чистими помислами й благородними вчинками. Я переконаний, що наша університетська родина отримала прихильність Миколая, адже рік, що минає, був щедрий на перемоги, досягнення й успіхи.
Я бажаю, щоб покровитель дітей приніс здоров’я й перспективу нашій молоді, на яку ми покладаємо великі надії. Нехай злагода, достаток і щастя запанує в кожній українській родині, а святою вірою й милосердям до нужденних наповниться кожне небайдуже серце.
Нехай Миколаєва подушка буде набита щастям, посмішками, мудрістю й любов’ю!
З найкращими побажаннями, ректор А. Даниленко