З Міжнародним днем захисту дітей!

Немає у житті кращої нагороди для батьків, аніж усміхнені, здорові та щасливі діти! Їхні теплі обійми, немов цілюща сила, повертають до життя та змушують забути про все лихе, що є на цьому світі.

У перший день літа від усієї душі вітаю вас, юні друзі, з Міжнародним днем захисту дітей!

Зичу міцного здоров’я, успіхів у всіх ваших маленьких, але вже таких вагомих починаннях. За вашими плечима ще один навчальний рік, тож ви маєте попереду ціле літо, щоб гарно відпочити та набратися сил для майбутніх успіхів та відкриттів!

Я переконана, що разом з батьками, ми здатні зробити все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а відтак і нового покоління українців.

Велика університетська родина з радістю запрошує вас на навчання до Білоцерківського НАУ, щоб разом формувати потужний базис професійних навичок задля успішного майбутнього!

З повагою, ректор О.А. Шуст