З нагоди 100-річчя Державної служби України в Інституті підготовки кадрів Державної служби зайнятості обговорили якість освіти держслужбовців

13 червня співробітники кафедри публічного управління, адміністрування та міжнародної економіки економічного факультету Білоцерківського національного аграрного університету взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Публічна служба в модерній державі», яка відбулася в Інституті підготовки кадрів державної служби зайнятості за участі високопосадовців та провідних науковців галузі.

Відкрила захід ректор Інституту підготовки кадрів ДСЗ Радмила Войтович, яка акцентувала увагу на підвищенні якості діяльності державних інституцій, як структурної складової функціонування публічного управління. У відкритті заходу також взяли участь заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Роман Криган: «Ми здійснюємо демократичні реформи для укріплення незалежності держави на основах гуманізму та справедливості. Для успішних перетворень необхідно, щоб в органи публічної влади прийшли фахові професіонали в сфері управління, патріоти своєї держави. Перед нами постають складні завдання щодо підготовки саме таких спеціалістів вищими навчальними закладами України і нашим Інститутом підготовки кадрів ДСЗ у тому числі», – зауважив він.

Науково-практична конференція була розділена на п’ять частин та побудована у форматі обговорень доповідей на пленарному засіданні та дискусійних панелях. Проведення таких конференцій сприятиме підвищенню наукового рівня викладачів, виробленню освітнього бачення подальшої розбудови нашої демократичної держави.

В конференції взяли участь: віце-президент Національної академії педагогічних наук України Володимир Луговий, голова Професійної спілки працівників державних установ України Юрій Піжук, директор Україно-ізраїльського Інституту стратегічних досліджень ім. Голди Меїр Альберт Фельдман, керівник Проекту ЄС“Association4U” Законі Янош та інші.

Учасники конференції також мали можливість бути присутніми на відкритті виставки картин Альберта Фельдмана «Ігри розуму».