Загальна виховна година на 3М курсі ФВМ. Профілактика та сучасні способи лікування найтиповіших хвороб молодих людей 21 століття

12 лютого на загальну виховну годину до студентів 3М курсу факультету ветеринарної медицини завітав Григорій Олексійович Куриленко, директор Білоцерківської філії Східно-європейського університету економіки та менеджменту (м. Черкаси).

Григорій Олексійович коротко охарактеризував роль Східно-європейського університету економіки та менеджменту в освітянському полі України та м. Біла Церква, зокрема, про тісні контакти Білоцерківського НАУ із вищеназваним навчальним закладом.

Найбільший акцент Г.О. Куриленко поставив на питанні стану здоров’я сучасних студентів, охарактеризував вплив різних стресів на організм студентської молоді та сучасні способи лікування і профілактики найтиповіших незаразних захворювань молодих людей. Були охарактеризовані лікувальний, оздоровчий, нетрадиційний, спеціалізований масаж тощо, що проводиться у приміщенні Білоцерківської філії Східно-європейського університету економіки та менеджменту.

Г.О. Куриленко запросив студентів на сеанси лікувального і оздоровчого масажу, а за бажання – відвідати курси мануальної терапії, як освоєння ще однієї професії. Після завершення зустрічі Г.О. Куриленко відповів на запитання студентів та наставників курсу.

Колектив студентів третього курсу та наставники кафедри ветеринарно-санітарної експертизи, гігієни продуктів тваринництва та патанатомії імені Й. С. Загаєвського щиро подякували Г.О. Куриленку за цікаву та корисну зустріч.

Лясота В.П., професор

Джміль В.І., доцент