Захід-дебати "Членство в ЄС: плюси чи мінуси"

Сьогодні до Дня Європи у стінах БНАУ відбувся цікавий та неординарний захід-дебати "Членство в ЄС: плюси чи мінуси". У заході взяли участь студенти усіх факультетів університету. Дебати були організовані за ініціативи Центру патріотичного та правового виховання молоді, Інформаційного центру ЄС, Громадської організації "ВМО" "Молодь за євроінтеграцію". Ініціатори заходу поставили перед собою певною мірою питання виклику – не лише почути від представників студентів усіх факультетів університету ключові тенденції політики ЄС у сферах екології, права, економіки, медицини та соціальній сфері, а й виділити як позитивні так і негативні наслідки вступу України до ЄС.

По зацікавленим обличчям та жвавій дискусії, що переростала в емоційні пориви студентів можна зробити висновок, що захід пройшов успішно. Не менш приємно зазначити, що доповідачі отримали подарунки, які були люб’язно надані представництвом ЄС в Україні. А учасники заходу дізнались багато цінного, корисного та актуального.

Враження отримані від дебатів дають право стверджувати, що у Білоцерківському національному аграрному університеті навчається молодь, яка займає активну громадянську позицію.

Завідувач кафедри теоретико-правоих та

соціально-гуманітарних дисциплін доц. Людмила Мельник