Залучаємо до викладання міжнародних партнерів

З 31 травня по 4 червня професор Махмут Маска з кафедри економіки факультету економіки та адміністративних наук, Афійон Коджатепе університету (Туреччина) реалізував свою академічну мобільність на викладання по програмі Еразмус+ прочитавши гостьові леції для студентів першого, другого та третього рівнів та науково-педагогічних працівників кафедр «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Економіки та економічної теорії» економічного факультету:

• «Turkish Ukranian trade relations» (Турецько-українські торгові відносини);
  • «Turkey–EU relations from Historical Perpective» (Відносини Туреччини та ЄС з історичної перспективи»).

Лекції викликали жвавий інтерес у слухачів і ряд запитань до шановного пана професора. Зустрічі пройшли у дружній і доброзичливій атмосфері, а лектор продемонстрував професіоналізм у викладі матеріалу і високий рівень комунікації з аудиторією.

Окрім цього, професор Махмут Маска був учасником ряду офіційних зустрічей з менеджментом університету та економічного факультету: з проректором з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Димань Т.М.; деканом економічного факультету, д-р. екон. наук, професором Паскою І.М.; з керівником міжнародного навчально-наукового інвестиційного центру, канд. вет. наук, доцентом Вовкотруб Н.В.; начальником відділу зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності Боньковським О.А. та координатором програми Erasmus + Новіковою В.В. Під час візиту ознайомився з історією заснування та становлення університету в музеї Білоцерківського НАУ, відвідав дендропарк «Олександрія», надихнувся мальовничими краєвидами м. Білої Церкви та відвідав найвідоміші об’єкти зони відчуження в Припр’яті та Чорнобилі.

Співпраця з університетом Афійон Коджатепе є системною і наступна академічна мобільність на викладання очікується вже з осені 2021 року.