Запалімо свічку скорботи

 

24 листопада, в день, коли всі українці віддають шану невинним жертвам Голодомору 1932-1933рр. – геноциду українського народу, в науковій бібліотеці БНАУ відбулася презентація книжкової виставки-інсталяції «Голгофа голодної смерті».

Величезний смуток , скорботу та біль визиває в серцях мільйонів людей ця страшна подія. Коли жахливі події Голодомору чорним крилом накрили українську землю, голодна смерть зібрала свій найбагатший урожай. Про причини та страшні наслідки цієї безкровної війни з Україною має знати кожен українець, а особливо молодь. Адже вона сьогодні являється рушійною силою в побудові нової, прогресивної держави. Тому саме молодому поколінню належить винести всі найсерйозніші уроки з минулого, щоб подібні людські трагедії не повторилися ніде і ніколи.

  

Тетяна Петрівна Бєлінька, завідуюча наукового абонементу, де розміщена виставка, ознайомила присутніх з історичними та художніми книгами, в яких розповідається про трагічну долю українського народу, нищення української нації. Вона зачитала спогади, переживших це лихоліття, навела страшні факти в часи голодомору і цифри гибелі мільйонів людей. В скорботну пам'ять про них присутні запалили свічку та хвилиною мовчання вшанували пам'ять всіх, хто загинув в часи Голодомору.

 

Бачинська Н.А., директор наукової бібліотеки