Запрошуємо на серію оновлених вебінарів від Clarivate Analytics  

 

Шановні науковці!

Майже 400 бюджетних установ України вже отримали безкоштовний доступ до платформи Web of Science, серед яких і наш університет. З 16 по 19 липня Clarivate Analytics розпочинає серію оновлених вебінарів українською та російською мовами, присвячених ефективному  використанню ресурсу для вашої наукової роботи. Скористайтеся цією можливістю і отримайте фахову консультацію.

Налаштування безкоштовного віддаленого доступу до платформи дозволяє користуватися ресурсом і під час літньої відпустки – інструкція та відповіді на усі запитання, що буде поставлено під час реєстрації, прозвучать під час вебінарів.

Важливо:

  • завчасно зареєструватися на кожний вебінар окремо; 
  • підключення варто розпочинати за 10-15 хвилин до початку;
  • операційна система комп’ютера має бути  вище ХР, останніми версії браузерів, наявний аудіо вихід та колонки.
  • сертифікати передбачені лише тим, хто відвідає не менше 90% часу кожного з вебінарів, їх буде розіслано на вказану при реєстрації електрону пошту до 20 серпня.

 

Лектор: к.б.н. інформаційно-аналітичні ресурси та навчання Тихонкова Ірина. 

 

Розклад вебінарів (українською мовою):

16 липня, 16:15

Тема: Чи(м) допоможе Web of Science науковцю

Зміст: Яку інформацію можна знайти у Web of Science, чому потрібно це робити, як налаштувати віддалений доступ і користуватися поза межами установи. Як визначити найавторитетніші публікації, знайти повний текст статті, визначити видання для публікації, знайти партнерів для виконання спільного проекту, які фонди зацікавлені даною темою.

Реєстрація: http://bit.ly/2RPEqP6

 

17 липня, 16:15

Тема: Про що говорять авторські профілі Publons, ResearcherID, ORCID та інші

Зміст: Варіації транслітерації, або зміна прізвища, робота та стажування в кількох установах та широка галузь інтересів автора унеможливлюють автоматичну коректну презентацію здобутків науковця. Порівняння основних авторських профілів їхніх можливостей та функцій. Які і як можна використовувати для створення автоматичних звітів та визначенні впливовості науковця і звісно про h-index (індекс Гірша).

Реєстрація: http://bit.ly/323zV8v

 

18 липня, 16:15

Тема: Як опублікуватися у виданні що індексується у Web of Science Core Collection.

Зміст: Саме таке запитання найчастіше лунає на семінарах і вебінарах але почнемо з Навіщо публікуватися в міжнародному виданні? Чи можливо безкоштовно? Які строки? Як оформлювати рукопис? Які формати переліків літератури? Як обрати видання? Чи можна друкуватися без рецензії? Чому статті відхиляють? Як не потрапити до хижацьких видань? Що я можу робити зі своєю статтею?

Реєстрація: http://bit.ly/2Lz3xEM

 

Розклад вебінарів (російською  мовою):

Тема: Web of Science: поиск наиболее востребованной научной информации

Резюме: Ресурсы Clarivate Analytics для научной деятельности и ее анализа: старые и новые функции. Подбор источников научной литературы по ключевым словам. Анализ полученных результатов. Определение ведущих организаций, ученых, ключевых изданий, финансирующих организаций.

Регистрация:

16 июля 10:00

http://bit.ly/2RKkKfE

17 июля 15:00

http://bit.ly/2XmGzbo

 

Тема: Publons для ученого, рецензента, журнала и научного фонда.

Резюме: С 15 апреля авторский профиль ResearcherID стал частью Publons. Старые и новые функции обновленного ресурса. Создание, корректировка и настройка профиля Publons. Объединение дублирующих материалов. Создание автоматического отчета по публикациям в Web of Science для группы ученых с помощью ResearcherID и EndNote.

Регистрация:

17 июля 10:00

http://bit.ly/2KVEpZA

18 июля 15:00

http://bit.ly/2YqlVDn

 

Тема: Расширенные возможности платформы Web of Science для научной деятельности

Резюме: Функции и особенности использования специальных поисков: в пристатейной литературе, по автору, расширенный. Поиск по организации. Особенности индексации материалов в специализированных базах на платформе.

Регистрация:

18 июля 10:00

http://bit.ly/2LwZXen

19 июля 15:00

http://bit.ly/2Jm7euN

 

Тема: Современных журналы: хорошие, плохие и хищнические

Резюме: Критерии качественного научного издания: техническая и научная составляющие (импакт фактор, ISSN, doi). Journal Citation Report 2019. Публикационный процесс. Роль рецензентов, как оценивают и за что отклоняют рукописи. Возможна ли бесплатная публикация, сроки. На что обратить внимание при подборе издания. Маркеры хищнических изданий. Как вводят в заблуждение фейковые издания.

Регистрация:

19 июля 10:00

http://bit.ly/2NscLVY

16 июля 15:00

http://bit.ly/2XoJ1Oo

 

Бажаємо вам успіхів! Консультацію по реєстрації на вебінари можете отримати в науковій бібліотеці Білоцерківського НАУ, відділ науково-інформаційного обслуговування (кім. 2).