ENG | УКР |

Запрошуємо взяти участь в анонімному опитуванні

 

Міністерство освіти і науки України спільно з Державною науковотехнічною бібліотекою України запрошує, взяти участь в анонімному опитуванні на тему: «Управління сталими метаданими для проведення процедури реєстрації науковх заходів в Україні для неформальної та інформальної освіти» (https://forms.gle/wuLxhTDDVqm5yuJZ6).

Зазначене опитування надасть змогу врахувати необхідні метадані для реєстрації наукових заходів в Україні, а також створення відповідних інструментів для учасників та провайдерів наукових заходів неформальної та інформальної освіти.

Отримані відповіді за результатами опитування будуть враховані під час розробки модулю Національної електронної науково-інформаційної системи (URIS), який допоможе уніфікувати збір інформації на одній платформі про наукові заходи, автоматизувати процес реєстрації заходів, забезпечити доступ для широкого загалу науковців до інформації щодо наукових заходів в Україні, популяризувати наукові заходи на міжнародному рівні, а також можливість отримати інформацію про кожного провайдера заходу неформальної та інформальної освіти, що убезпечить науковців від участі у недоброчесних наукових заходах.

Із основними принципами розробки Національної електронної науковоінформаційної системи (URIS) Ви можете ознайомитись за посиланням:https://dntb.gov.ua/in-progress-projects/urisinfo.

Просимо сприяти у проведенні опитування наступним чином:

  • поінформувати колектив закладу/установи про проведення опитування;
  • розмістити на офіційних веб-cайтах, соціальних мережах щодо проведення даного опитування.

Опитування проводиться до 30 серпня 2022 року включно на умовах повної анонімності. Бажана кількість респондентів (які займалися організацією наукових заходів чи безпосередньо були організатором конференцій) від закладу/установи до 30 осіб.

За додатковою інформацією можете звертатись до завідувача відділу наукових досліджень та цифровізації ДНТБ України Аугунас Сабіни, email:augunas@dntb.gov.ua.