Засідання керівництва у режимі онлайн: посилення профорієнтаційної роботи, удосконалення дистанційного навчання, підготовка до акредитацій

Сьогодні, 12 травня, під головуванням ректора А.С. Даниленка відбулося онлайн засідання керівництва університету. Порядок денний був присвячений нагальним питанням діяльності університету. Ректор наголосив про концентрацію зусиль щодо посилення профорієнтаційної роботи і необхідності повного висвітлення діяльності університету у інформаційному середовищі – на сайті закладу та у соціальних мережах.
Проректор з освітньої, виховної та міжнародної діяльності Т.М. Димань проінформувала про роботу викладачів під час карантину у системі Moodle, оцінила її як задовільну і вказала на те, що за вказаний період платформа використовується не тільки для проведення занять, а й для суттевого поліпшення її наповнення методичними матеріалами.
Викладачі з різних факультетів (Мельник А.Ю., Грабовська Т.О., Карпук Л.М.) поділилися кращими практиками з проведення дистанційного навчання. Начальник відділу забезпечення якості освіти О.О. Дем'яненко підтвердила, що за результатами анкетування студентів та НПП щодо якості проведення дистанційного навчання, всі респонденти задоволені організацією навчання під час карантинних заходів і використовують для цього різноманітні інформаційні ресурси.
Проректор з наукової та інноваційної діяльності О.М. Варченко доповіла про підготовку фахових університетських наукових видань до публікації у першому півріччі 2020 року та виконання завдань стосовно розширення переліку баз цитування, до яких входять збірники наукових праць БНАУ.
Перший проректор В.М. Новак та начальник відділу маркетингу, ліцензування та акредитації В.В. Скиба проінформували, що на даний час проведені у повному обсязі підготовчі заходи до проходження акредитацій бакалаврських освітніх програм зі спеціальностей "Ветеринарна медицина", "Лісове господарство", "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва. Декан факультету ветеринарної медицини В.В. Сахнюк закцентував увагу на тому, що факультет веде активну підготовку і до міжнародної акредитації як член ассоціації European Association of Establishments for Veterinary Education (EAEVE).