ENG | УКР |

Засідання керівництва університету

 

Сьогодні, 1 червня, засідання керівництва розпочалося з вітального слова Анатолія Степановича Даниленка співробітникам університету з нагоди присвоєння вчених звань та наукового ступеня: диплому доктора сільськогосподарських наук – Аллі Борисівні Марченко, атестату професора – Наталії Євгеніївні Гриневич, атестату доцента – Ірині Юріївні Ломакіній.

Надалі, під час засідання, Андрій Юрійович Мельник, доцент кафедри терапії та клінічної діагностики ім. Левченка В.І., презентував колективу Білоцерківського НАУ систему автоматизації ветеринарної клініки, яка запрацювала на ветеринарному факультеті за співпраці з компанією VetForce.

Для нашого університету компанією був розроблений і доданий навчальний блок для комп`ютерного аналізу системи навчання у ветеринарній клініці.

Електронно-аналітична база має сучасний інтерфейс, функцію збереження всієї інформації в базі даних та доступ до них у зручному форматі.

У базі фіксується інформація про проведені маніпуляції у ветеринарній клініці студентами та науково-педагогічними працівниками факультету ветеринарної медицини, з доступом до аналітичної картки кожного співробітника та студента.

На її основі формується електронна заліково-маніпуляційна книжка майбутнього ветеринара із зазначенням усіх маніпуляцій з пацієнтами, які студент проводив під час навчання. Такий документ стане у нагоді випускнику під час працевлаштування або для міжнародної мобільності.

Також автоматизована система дозволяє відстежувати роботу ветеринарної клініки в онлайн режимі.