ENG | УКР |

Засідання керівництва університету

 

Сьогодні, 15 червня, відбулося засідання керівництва університету.

У режимі онлайн до всіх присутніх долучилися завідувачі кафедр і директори коледжів регіонального університетського центру.

Ректор А.С. Даниленко привітав з отриманням диплому доктора наук, завідувача кафедри технологій у рослинництві та захисту рослин, Грабовського Миколу Борисовича.

Надалі, згідно порядку денного, було опрацьовано низку важливих питань, зокрема:

- продовження та посилення профорієнтаційної роботи з випускниками шкіл, коледжів, бакалаврату у всіх структурних підрозділах регіонального університетського центру;

- підготовка матеріально-технічної бази до нового навчального року: завершення ремонту студентського гуртожитку №4, завершення ремонтних робіт на базі практичної підготовки і відпочинку "Джерела" (с. Дибинці, Богуславського району);

- процес підготовки факультету ветеринарної медицини до міжнародної акредитації, з метою підвищення якості підготовки фахівців наразі проводиться наповнення обладнанням ветеринарної клініки для коней.

Після основної частини, за участі представників іноземних компаній, Олександра Морозова (American Ukrainian Marketing Bureau LLC) та Basel Alsaqqa (ATLAS 2030), було обговорено особливості підготовки іноземних студентів для вступу на факультет ветеринарної медицини.