Засідання наукового гуртка «Правові основи децентралізації в Україні»

На факультеті права та лінгвістики, відповідно до тижневого плану, відбулось засідання наукового гуртка «Правові основи децентралізації в Україні». Захід організовано кафедрою теоретико-правових та соціально-гуманітарних дисциплін та присвячено тижню права в Україні. Тематика обговорення включала дискусійні та актуальні питання щодо особливого статусу територій Донецької та Луганської областей за законодавством України.

Студенти, які є активними членами гуртка та викладачі кафедри піднімали проблемні та болючі для суспільства питання щодо дотримання прав і свобод людини і громадянина та правового статусу територій, не підконтрольних нашій країні, в контексті останніх доповідей в Раді безпеки ООН та щодо оприлюдненої інформації ОБСЄ. Також, під час обговорення не могли оминути останні події, та було висловлено стурбованість та надана правова оцінка подіям, що розгорталися не так давно в межах Керченської протоки та Чорного моря. Зокрема, було підтримано думку щодо гуртування зусиль демократичного суспільства для звільнення українських моряків та повернення їх додому.