Засідання студентського наукового товариства на агробіотехнологічному факультеті

11 жовтня на агробіотехнологічному факультеті відбулося засідання студентського наукового товариства, на якому були присутні студенти 1-5-го курсів, аспіранти та науково-педагогічні працівники факультету.

Під час засідання було затверджено статут студентського наукового товариства АБТФ, план заходів, складено перспективний план роботи товариства, розглянуті та обрані студентами для подальших досліджень наукові тематики.

Асистент кафедри генетики, селекції на насінництва с.-г. культур Вдовиченко Ж.В. розповіла про можливості наукових досліджень у лабораторії «Білкових маркерів», «Біотехнології рослин», презентувала фільм про досягнення та перспективи генетики та генної інженерії в Україні та світі.

Асистент кафедри землеробства, агрохімії та грунтознавства Богатир Л.В.
Доцент кафедри генетики, селекції і насінництва Сабадин В.Я.