Засідання студентської ради університету

Студенти це наша гордість, сила та натхнення!

Після спілкування з ними наповнюєшся позитивними емоціями і розумієш, що в їхніх думках та починаннях – наше майбутнє!

Сьогодні, на чолі з ректором А.С. Даниленком, відбулося засідання студентської ради університету.

В першу чергу Анатолій Степанович вкотре наголосив на дотриманні усіх вимог та правил безпеки під час освітнього процесу в період пандемії.

Надалі були обговорені реальні можливості активізації діяльності студентського самоврядування з максимальним залученням першокурсників та надано завдання голові студради продумати заходи, які не будуть йти всупереч безпеці усіх учасників.

Також ректор поцікавився у студентів чи задоволені вони якістю харчування, зважаючи на те, що пункти харчування працюють з дотриманням посилених норм безпеки та чи виконуються усі дії задля належного проживання у гуртожитках у період поширення коронавірусної інфекції?!