Засідання вченої ради університету

5 вересня 2016 року відбулося позачергове засідання вченої ради Білоцерківського національного аграрного університету.

На порядку денному розглядалося декілька питань, і першим з них стало обрання делегатів на Другий всеукраїнський з’їзд представників вищих навчальних закладів України державної, комунальної та приватної форми власності, головна мета якого – обрання двох членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти від вищих навчальних закладів України. В результаті вчена рада підтримала кандидатури делегатів – першого проректора, проректора з організаційної роботи, доктора біологічних наук, професора Віталія Петровича Новака та голови профспілкового комітету університету, доцента кафедри технології кормів, кормових добавок і годівлі тварин, кандидата сільськогосподарських наук Володимира Михайловича Недашківського.