Засідання Вченої ради університету в режимі онлайн

Сьогодні, 14 квітня, в режимі онлайн відбулося засідання Вченої ради університету.

Під час першої частини засідання було розглянуто підсумки акредитації освітньої програми «Право» на факультеті права та лінгвістики.

Доповідачами, деканом факультету В.Д. Борщовецькою та гарантом ОП І.В. Ковальчук, була зосереджена увага робочих груп і відповідальних осіб на ключових моментах підготовки та проходження акредитації.

Під час другої частини засідання, відповідно до порядку денного, Вченою радою було розглянуто та затверджено матеріали річного звіту Білоцерківського НАУ про підтвердження статусу національного, нагальні положення щодо організації та проведення дуального навчання, організації міжнародного інвестиційного центру.

Також було обговорено поточні результати проведення освітнього процесу в програмі Moodle, публікаційну активність науково-педагогічних працівників та готовність фахових збірників наукових праць до видання.