Здійснення освітнього процесу у Білоцерківському НАУ на період вимушеного режиму карантину

У зв’язку з запровадженням вимушеного режиму карантину в Україні з 12 березня до 3 квітня 2020 року згідно з листом Міністерства освіти і науки України № 1/9-154 від 11.03.20 для убезпечення і запобіганню розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, збереження здоров’я студентів і викладачів  у Білоцерківському НАУ освітній процес буде здійснюватися відповідно до наказу  53/О від 12.03.2020.

З 12 березня до 3 квітня в університеті та коледжах, що входять у структуру університету, для здобувачів вищої освіти денної і заочної форм навчання освітній процес буде здійснюватися дистанційно з використанням навчальної платформи MOODLE, електронної пошти, інтернет-ресурсів та відповідних мобільних додатків.

Наказ "Про проведення попереджувальних заходів" від 6 березня 2020 р. № 48/0

Наказ "Про здійснення освітнього процесу на період вимушеного режиму карантину"
від 12 березня 2020 р. № 53/0