Зігріє серце добра справа

4 червня група волонтерів студентської ради на чолі з головою студради економічного факультету Еріком Дамсом відвідали дитячий будинок "Злагода". Дитинство – найщасливіша пора у житті кожної людини, і дітки, які виховуються у дитячому будинку повинні це відчути, адже вони виховуються без батьків, без тієї материнської ласки, яку відчувають їхні ровесники. За ініціативи працівників наукової бібліотеки та підтримки студентів і співробітників було зібрано понад 30 дитячих книжечок, які Ерік Дамс з командою передали діткам.

Наші студенти читали діткам книги, грали з ними у футбол і просто раділи життю. "Я ніби знову поринув у чудовий світ дитинства, коли грав з дітками у футбол," – розповідає студент 2 курсу економічного факультету Євген Ворона. Усі, хто відвідав цей заклад, планують знову прийти сюди, адже немає більш приємного відчуття, як бачити щиру дитячу посмішку.

Вадим Білий, голова студентської ради університету