Змагання з шахів серед студентських команд факультетів

Шахи – це спорт, наука і мистецтво, що сприяє розвитку пам’яті, розумових здібностей, творчого і логічного мислення. Гра в шахи за багатьма показниками справедливо знаходиться на вершині серед інтелектуальних ігор.  З 1999 року міжнародним олімпійським комітетом шахи визнані офіційним видом спорту, з того часу проводяться шахові олімпіади, змагання, турніри.

25 лютого в центральному корпусі Білоцерківського національного аграрного університету відбулися змагання з шахів серед студентських команд факультетів.

За результатами змагань:

І місце вибороли студенти біолого-технологічного факультету (Герасименко Денис, Яланецький Юрій, Павлюк Альона)

ІІ місце присуджено студентській команді екологічного факультету (Шишковському Євгену, Черненко Діані, Тарасенку Назару)

ІІІ місце на змаганнях посіли студенти факультету ветеринарної медицини (Мотузов Володимир, Тарица Василь, Деріньова Анна)

Вітаємо переможців спортивних змагань!