Знайомство з роботою Відділу митного оформлення №3 Митного поста "Південний термінал"

5 червня в рамках навчальної практики з "Державного та регіонального управління" студенти 2 курсу економічного факультету БНАУ спеціальностей 073 "Менедждмент" та 281 "Публічне управління та адміністрування" ознайомилися з роботою Відділу митного оформлення №3 Митного поста "Південний термінал" Київськї митниці Державної фіскальної служби України. Начальник ВМО №3 Ващенко Олександр Володимирович та головний державний інспектор ВМО №3 Бондар Наталія Вікторівна розповіли про процедуру митного оформлення товарів, місце Відділу митного оформлення №3 в структурі митної служби, значення митних органів у системі органів державного управління України. Дякуємо за професійну розповідь і приязність до студентів і викладачів нашого навчального закладу!