Знайомтеся: видатні письменники країн-членів НАТО

У прагненні України вступити до євроатлантичного Альянсу, рушійною силою знову виступає молодь, як це вже було неодноразово під час важливих для нашої країни історичних подій.

Дедалі більше молодих українців вільно володіють іноземними мовами. Вони їдуть навчатися  і працювати  у США, Канаду та європейські країни, більшість з яких є країнами – членами НАТО.

Студенти Білоцерківського НАУ одними з перших об’єдналися на підтримку євроатлантичного курсу. Під час стажування за кордоном вони спілкуються у молодіжному середовищі зі своїми ровесниками, обмінюючись з ними культурними цінностями своїх країн.

Для кращого вивчення студентами творчої спадщини письменників зарубіжних країн, 27 квітня співробітниками наукової бібліотеки була підготовлена книжкова виставка «Знайомтеся: видатні письменники країн-членів НАТО».

Відвідавши нашу виставку, студенти мали змогу ознайомитися з найвизначнішими здобутками світового письменництва, більшість творів яких була українською мовою.

Шановні студенти, читайте українською та насолоджуйтеся літературними шедеврами світової класики.

Бєлєнька Т.П., завідувач відділу