Знайомимося із британським освітнім досвідом

9 березня відбулася зустріч науково-педагогічних працівників університету з доктором Роєм Брауном у рамках Проекту Британського уряду для співробітництва між навчальними закладами Британії і України в питаннях підготовки студентів до навчально-виробничої практики, працевлаштування та застосування інноваційних технологій навчання. Наш англійський колега з радістю поділився своїми напрацюваннями, які були покладені в основу його лекції «Підготовка студентів до написання дипломних робіт».

Слід зазначити, що лекція викликала неабияку зацікавленість наших викладачів, доктору Рою Брауну було поставлено багато запитань, оскільки проблема кваліфікованого написання випускниками дипломних робіт є надзвичайно актуальною для нас. Сподіваємось, що багато чого з британського досвіду буде запозичено і втілено у наш освітній процес.

Основні положення лекції британського професора будуть надіслані всім кафедрам для детального їх вивчення та опубліковані у нашому збірнику наукових праць.