ENG | УКР |

Зроби свідомий вибір!

 

Зовсім небагато часу залишається в учнів шкіл, щоб отримати атестат зрілості та обрати серед розмаїття професій справу до душі, за покликанням.

Допомогти учням правильно вирішити проблему професійного вибору долучилася і наукова бібліотека Білоцерківського НАУ. Протягом року бібліотекарі разом зі студентами факультетів університету проводили різноманітні профорієнтаційні заходи у школах нашого міста.

7 травня у стінах ЗОШ №3 для випускників 11-го класу був проведений бібліотечно-пізнавальний круїз «Зроби свідомий вибір». На зустріч до школярів завітали завідуюча відділом наукової бібліотеки Тетяна Петрівна Бєлєнька та студент 4 курсу агробіотехнологічного факультету Олександр Волинець, які розповіли про переваги навчання саме у нашому університеті. Під час розмови учні мали змогу отримати профорієнтаційні матеріали про наш навчальний заклад.

  

Ще однією метою інформаційного візиту була популяризація відносно нового напрямку – садово-паркове господарство, основою діяльності якого є створення екологічно-здорового та естетичного середовища відпочинку людей.

Під час проведення заходу, учні ознайомилися з курсовими та дипломними роботами з ландшафтного дизайну, виконаних студентами кафедри «Садово-паркового господарства». Особливу зацікавленість у них викликали фітокомпозиції, одну з яких «Нарциси та тюльпани» Олександр виконав власноруч.

Також студент зазначив, що у БНАУ є військова кафедра, по закінченню якої, він та інші курсанти, а це не тільки хлопці, але й дівчата, отримають військове звання – молодший лейтенант.

Наприкінці зустрічі випускники зацікавилися умовами вступу до Білоцерківського НАУ та перспективами працевлаштування, зокрема в напрямку «Садово-паркове господарство». Вони активно спілкувалися зі студентом та бібліотекарем від яких отримували інформацію на свої запитання.

 

Бачинська Н.А., директор наукової бібліотеки