Зустріч делегації Словацького університету сільського господарства (м. Нітра, Словаччина) з керівництвом Білоцерківського НАУ

Неймовірно теплою та дружньою була сьогодні зустріч керівництва університету з делегацією зі Словацького сільськогосподарського університету (м. Нітра). Давня плідна співпраця між нашим університетами переросла у досить теплі дружні стосунки. Делегацію очолила декан факультету економіки та менеджменту Елена Горська, разом з нею наш університет відвідали її заступники – Зузана Капсдорфєрова – заступник декана з наукової діяльності та роботи з PhD, Патрік Ровни – заступник декана з технічного розвитку, Наталія Турчекова – заступник декана з міжнародних відносин та громадських зв’язків. Також у складі делегації чоловік та син пані Елени. Цього ж дня за участі наших гостей відбулося засідання Вченої ради університету, на якому ректор університету урочисто вручив пані Елені Горській диплом Почесного доктора наук.