Зустріч ректора А.С. Даниленка з представником Інституту скотарства паном Жерар Ю., керівником економічного відділу (м. Париж)

11 червня відбулася робоча зустріч ректора А.С. Даниленка з представником Інституту скотарства паном Жерар Ю., керівником економічного відділу (м. Париж). Ця організація забезпечує вивчення сільськогосподарського виробництва, здійснює економічний розрахунок прогнозів та перспектив стану тваринницької галузі. Інститут реалізує діяльність також у сфері генетичного покращення якості тваринництва. Окремі департаменти займаються поліпшенням технологій розвитку та утримання ВРХ, кіз та овець. Натомість декани факультетів БНАУ презентували дослідницьку роботу університету, основні напрями освітньої діяльності вишу та перспективи працевлаштування студентів після здобуття фаху. Після цього гість здійснив  візит на Навчально-виробничий центр БНАУ, а також відвідав господарство с. Карапиші.

Мета зустрічі полягала в оцінці розвитку галузі тваринництва в Україні й Франції, а також в визначенні експертного потенціалу країн у рамках угоди про асоціацію. Були окресленні вектори подальшого співробітництва та основні пункти договору про співпрацю.