Зустріч ректора університету з представниками Лілльської інженерної школи ISA Lille (Франція)

16 травня ректор Даниленко А.С. та університетська команда по міжнародній співпраці зустрілися із представниками Лілльської інженерної школи ISA Lille (Франція), яка готує фахівців у галузі сільського господарства, харчових технологій, навколишнього середовища та ландшафту. Разом із французькими колегами Люсіль Габерель (відповідальна за дослідження та консалтинг у галузі сенсорного аналізу продуктів, факультет харчових технологій) та Вірою Ваннепен (координатор європейських програм мобільності) обговорювали стратегії розбудови можливої співпраці у рамках проекту  ERASMUS+ та подальші кроки щодо підписання договору про співпрацю між нашими навчальними закладами. Французькі колеги відвідали музей університету, де познайомилися із історією нашого університету, а також детальніше ознайомилися із науково-дослідними лабораторіями біохімічних і гістохімічних методів дослідження та лабораторії аналізу кормів та продукції тваринництва на біолого-технологічного факультеті. Відвідуючи кафедри біолого-технологічного факультету, науково-педагогічні працівники факультету мали можливість більш предметно і детально поспілкуватися та обговорити майбутню співпрацю разом із колегами із Лілльської інженерної школи ISA Lille (Франція).