Зустріч ректора університету зі студентським активом, старостами груп та курсів, наставниками груп

1 березня відбулася зустріч ректора зі студентським активом, старостами груп та курсів, наставниками груп, на якій Анатолій Степанович поділився своїми враженнями від поїздки з благодійною допомогою до військово-адміністративного центру Мар’їнка Донецької області.

Ректор наголосив, що в той час, коли кращі сини України гинуть під обстрілами російських окупантів, кожен з нас на своєму робочому місці має робити свій внесок в збереження територіальної цілісності нашої держави. Ми маємо стати монолітною нацією.

У своїх виступах студенти суворо засудили дії агресора та звернулися до прогресивної молоді світу, лідерів країн Європейського Союзу та США з відозвою:

«Ми, студенти Білоцерківського національного аграрного університету рішуче засуджуємо агресію Російської Федерації проти незалежної України. Упродовж трьох років на сході гинуть кращі сини нашої держави, серед яких і випускники нашого університету.

У всіх куточках країни, у містах і селах, матері оплакують своїх дітей, дружини – чоловіків, діти – батьків. Тисячі молодих людей скалічено, мільйони мешканців окупованого Донбасу стали біженцями, а ще мільйони – внаслідок неперервних обстрілів, що призвели до жахливих руйнувань міст і сіл, залишилися без даху над головою. Війну потрібно негайно припинити!

Сьогодні Україна потребує ефективної підтримки міжнародної спільноти та усіх людей доброї волі. Ми звертаємося до студентства України, до всієї прогресивної молоді світу, до лідерів країн Європейського Союзу, США, представників Ради Європи, Європейського Парламенту, до всього прогресивного людства із закликом рішуче вимагати від Російської Федерації припинення військової інтервенції на сході нашої держави. Україна разом з усією світовою спільнотою має виробити «дорожню карту» щодо відновлення територіальної цілісності України в міжнародно-визнаних кордонах.

Студенти та співробітники Білоцерківського національного аграрного університету, за підтримки ректора Анатолія Степановича Даниленка, закликають міжнародну громадськість вдатися до рішучих кроків, щоб негайно припинити терористичні дії російської воєнщини на території нашої держави. Молодь не має права стояти осторонь! Разом нас не здолати!»

Відозва одноголосно ухвалена усіма учасниками зустрічі.