Зустріч ректора з делегацією Федерації «Обміни Франція-Україна»

6 листопада Білоцерківський національний аграрний університет відвідала делегація Федерації «Обміни Франція-Україна» (FEFU) на чолі з Філіпом Жене.

За роки існування Федерація зробила значний внесок у розвиток українсько-французького діалогу, культурного та освітньо-наукового співробітництва з метою зближення України та Франції.

У рамках візиту делегації відбулася зустріч з ректором університету Анатолієм Степановичем Даниленком, на якій були обговорені питання, що стосувалися розширення меж співпраці та подальшої участі студентів і викладачів нашого закладу у програмах обміну.

Як з французької, так із української сторони було сконцентровано увагу на посиленні вивчення іноземних мов в університеті, зокрема французької, що значно покращить ефективність перебування наших студентів у Франції, подальшу співпрацю та навчання.

По закінченню зустрічі між Білоцерківським національним аграрним університетом та Федерацією «Обміни Франція-Україна» було підписано договір про подальшу співпрацю, що дасть змогу й надалі успішно обмінюватися студентами та викладачами, проходити стажування та лінгвістичну практику.